Meniniai užsiėmimai

Meniniai užsiėmimai labai svarbūs kiekvienam, o ypač vaikui – jie „žadina“ fantaziją, lavina vaizduotę, moka smalsumo pažinant vis naujas žinias, plečia kūrybiškumą. Menas tai kūryba o kūryba lavina žmonių protą. Kūrybiniai užsiėmimai yra ypač svarbūs vaikams.

Svarbią vietą vaiko kūrybiškumo lavinime užima gamybinės veiklos užsiėmimai su mokytoju – piešimas, modeliavimas, projektavimas ir daug kitų, kurių rezultatas yra kūrybiškumo produktas, kurį vaikas galės palaikyti rankose, papuošti savo kambarį arba padovanoti draugams ir artimiesiems.

Matyti savo meninių užsiėmimų rezultatą vaikui itin svarbu, tai suteikia jam savo kompetencijos jausmą ir įkvepia naujiems pasiekimams. Be visko aprašyto, meniniai užsiėmimai su profesionalia mokytoja atneša daug naudos kaip pačiam vaikui, taip ir jo tėvams. Vaikas tampa ramesnis, kūrybingesnis, plėtosi motorikos įgūdžiai ir kalba, jis susipažįsta su aplinkiniu pasauliu. Meniniai užsiėmimai vaikams – tai svarbus aspektas vaiko ugdymo procese.

Meniniai užsiėmimai jaunimui – tai būtinas žingsnis norint puikiai išlaikyti egzaminus arba rasti naudingą hobį. Kol vyksta asmens realizacija ir kūrimas, hobis ir pomėgiai paaugliams yra labai svarbūs. Tokiame amžiuje formuluojasi savarankiškumas, pastovūs gyvenimo įpročiai, charakteris ir pomėgiai. Meniniai užsiėmimai jaunimui su profesionalia mokytoja padeda kurti stabilią ateitį ir užsiimti mėgstamiausiais dalykais, pradedant kaupti patirtį. Nauji meniniai interesai atneša į gyvenimą naujus spalvas, formuluoja individualumą ir asmenybę, asmeninį požiūrį ir pageidavimus. Meno kursai prieš egzaminus padės išvengti baimės ir jaudulio.

Profesionali meno mokytoja Vilniuje padės įvairaus amžiaus žmonėms atrasti save ir pasiekti norimų tikslų. Norimus rezultatus matysite jau po poros užsiėmimų.

Meniniai užsiėmimai suaugusiems